Dabasi logisztikai központunkba Marketing Koordinátort keresünk

Marketing / Média > Marketing asszisztens

Dabasi Logisztikai Központunkba Marketing Korrdinátort keresünk
favourite
Cégnév
DIEGO Kft.
Elvárások
1-3 év releváns, marketing vagy adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség
MS Office, Excel magabiztos ismerete
Önálló munkavégzés
Nyomdai és webes ismeretek
Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
Önálló és precíz munkavégzés
Feladatok
Fő feladatköre a napi marketing feladatok és a vezető valamint a marketing munkatársak napi munkájának előkészítése és segítése. Munkájával támogatja a marketing-, stratégia és kommunikáció megfelelő, hatékony működését és a partnerek igényeinek magas szintű kielégítésével a hálózat működését.

•beérkező hívások, e-mailek kezelése, időszaki riportok elkészítése, partnerek kéréseinek fogadása és adminisztrációja
•boltnyitási projektek vezetése
•statisztikák, riportok készítése, nyilvántartások kezelése
•akciók, promóciók lebonyolítása
•rendezvények szervezése, előkészítése
•online és offline marketingkampányokban való közreműködés
•folyamatos kapcsolattartás a cég többi részlegével és főként az áruházakkal
•tájékoztató anyagok, ajánlatok elkészítése, kiküldése, lekövetése
•rendezvények szervezésének támogatása, marketingtevékenység előkészítése.

Szakmai feladatok:
•Hálózati nyomdai anyag igények koordinálása
•Klubkártya adatok begyűjtése a hálózatból és betöltés
•Áruházak helyi hirdetési anyagainak koordinálása
•weboldalon lévő áruházi tartalmak koordinálása
Előny
Angol nyelvtudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye