hirdetés

Account managert keres a Labowsky csapata

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Ha eltöltöttél pár évet ügynökségen, tárgyalóképes az angolod, és nem ijedsz meg, ha több projekt fut egyszerre, írj nekünk a hello@labowsky.com-ra!
favourite
Elvárások
pár év ügynökségi tapasztalat
proaktív, magas szintű ügyfélmenedzsment
tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
izgalmas kihívás hazai és nemzetközi márkákon
igényes munkakörnyezet
aktív részvétel kreatív ötletelésekben
versenyképes fizetés

Feladatok
integrált kampányok tervezése
kreatívok, fejlesztők munkájának koordinációja
grafikai briefek, riportok készítése
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok