hirdetés

Digitális kampánymenedzser gyakornok

Marketing / Média > Gyakornok, asszisztens

Kihívást keresel az egyetemi tanulmányaid alatt? Szeretnéd megtanulni a legjobbaktól a digitális média működését? Akkor csatlakozz hozzánk!
favourite
Cégnév
M-csoport Kft.
Elvárások
• heti minimum 25 óra munkavállalás (rugalmasan igazítva az egyetemhez)
• nappali tagozatos hallgatói jogviszony (még legalább 1 évig)
• számokat, adatokat kedvelő, elemző típus
• profi Excel tudás
• jó kommunikációs készség
• lelkes, precíz és proaktív (!) személyiség
Amit ajánlunk
• izgalmas projektek, kihívással teli feladatok
• támogató csapat, amely kiemelt hangsúlyt fektet a fejlődésedre
• új divízió felépítésében való aktív részvétel
• folyamatos pörgés, vidám hangulatban
• előrelépési lehetőség
• tanulás a legjobbaktól a médiaügynökségi piacon
• szoros határidők, nagy sikerélmény a teljesítésüknél :)

A fizetés kedvező fix havi bér, melyről a jelentkezők személyesen tudnak érdeklődni a felvételi során.
Feladatok
• a legnagyobb márkák kampányainak kezelése
• riportolás a kampányteljesítményről
• kampány optimalizálása a legjobb teljesítmény eléréséhez
• társügynökségekkel való kapcsolattartás
• ügyfélmeetingeken való részvétel, a senior kollégák támogatása
• prezentációk készítése
• adminisztráció
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő