hirdetés

Chefparade Brand & Marketing Manager

Marketing / Média > Marketing manager

Budapest legnagyobb főzőiskolája, 250 féle kurzus, 12 év tapasztalat, 150.000+ résztvevő - segítséget keresünk márkánk továbbfejlesztésében
favourite
Cégnév
Chefparade kft.
Elvárások
- átfogó ismeretek, tapasztalat ügyfélés ügynökség oldalon is (BtoB, BtoC)
- főzés, gasztronómia szeretete, ismerete
- egyszerre analitikus és kreatív megközelítés
Amit ajánlunk
nagyon érdekes és változatos munka
részmunkaidő opció 4 vagy 6 óra
Feladatok
adatbázisok karbantartás, infografikák, hírlevél koncepciók, VIP klub, hűségprogramok
márka barátkozások, gasztro szcéna barátkozások
FB & többi social történetek
weboldal és offline grafika fejlesztések
egyéb indirekt és gerilla marketing
Előny
volt nálunk főzni akár cégesen
vagy még inkább akár "egyéniben"
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
motivációs levél
CV (max1mb, max 2 oldal)
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok