hirdetés

ONLINE KAMPÁNYMENEDZSERT

Marketing / Média > Marketing manager

keres digitális kommunikációs ügynökség akár azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Extreme Net Kft.
Elvárások
• Legalább 2 éves ügynökségi tapasztalat online területen
• Online technológiai affinitás, eszközök, megoldások, módszertanok ismerete
• Google és FB rendszerek alapos ismerete
• Önálló és precíz munkavégzés
• Magabiztos angol nyelvtudás

Amit ajánlunk
• Kiváló munkahelyi környezet, a város szívében
• Inspiráló szakmai légkör, szakmai fejlődés
• Karrier lehetőség
• Versenyképes fizetés
• Home office lehetőség heti 2 munkanap
Feladatok
PPC kampányok teljes körű projektmenedzsmentje
Előny
Multinacionális ügyfelek kezelésében szerzett többéves gyakorlat
Fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével az alábbi címre várjuk:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok