hirdetés

Producer

Marketing / Média > Egyéb

PRODUCERT keres az ODD! Főleg animációs profillal rendelkező stúdió keres nemzetközi kapcsolatokkal és gyártási tapasztalattal rendelkező csapattagot
favourite
Elvárások
Elvárások:
- nemzetközi kapcsolatok, piac alapos ismerete
- nemzetközi szerződésekben való jártasság
- nemzetközi projectekben való részvétel
- vezetői beosztásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- film- animáció- és VFX utómunka gyártás folyamatának ismerete
- precíz, lelkiismeretes munkavégzés, elkötelezettség
- strukturált gondolkodásmód
- jó szervezőkészség
- rugalmasság, stressztűrő képesség

Amit ajánlunk
- folyamatos kihívások
- belvárosi iroda
- családias légkör
Feladatok
- feladatok delegálása munkatársaknak és alvállalkozóknak
-teljes gyártási folyamat lekövetése a koncepció kialakulásástól a leadásig
- kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
- költségvetés, árajánlatok írása, azok folyamatos nyomonkövetése
- projekt adminisztráció, számlázással kapcsolatos dokumentáció, szoros kapcsolattartás a pénzüggyel
- produkciós timing felállítása és végrehatjtása több párhuzamosan futó gyártásnál is, határidők betartatása
- stúdió felelősségteljes managelése
- pályázatok figyelése, pályázás
Előny
- reklámügynökségi tapasztalat előny
- 2D és 3D software-k ismerete
- project management tool-ok gyakorlati ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
Egyéb megjegyzés
www.theodd.hu
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok