hirdetés

Pénzügyi munkatársat keresünk

Marketing / Média > Egyéb

Nemzetközi médiacsoport magyarországi leányvállalata, a Professional Publishing Hungary Kiadó Kft. pénzügyi munkatársat keres
favourite
Elvárások
• Microsoft Excel és Word ismerete
Amit ajánlunk
• Alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben
• Teljes infrastruktúra, kellemes környezet
• Fizetés megegyezés szerint
Feladatok
• Számlázás
• Bankkivonat könyvelése
• Előfizetések kezelése
• Előfizetési díjak könyvelése
• Kapcsolattartás lapértékesítést végző partnerekkel
• Statisztikák, kimutatások készítése
Előny
• Számviteli ismeretek vagy végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Szépvölgyi Irodapark
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok