hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Webfejlesztő

Marketing / Média > Egyéb

Symfony fejlesztőt keresünk portál rendszerünk tervezéséhez, fejlesztéséhez és üzemeltetéséhez.
favourite
Cégnév
PPH Media
Elvárások
PHP 7.0, Symfony 2.8+
MySQL 5.5+, Doctrine
JavaScript, RequireJS, jQuery 11
HTML5, CSS3, Twig, Bootstrap
Linux, Docker, Nginx, Bash, Git
Amit ajánlunk
- Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

- A fizetés megbízhatóan, rendszeresen érkezik

- Heti 2 nap távmunka lehetőség

- Rugalmasak vagyunk a magánéleti kötöttségekkel szemben (pl.: a gyerkőcöt mikor kell iskolába vinni)

- Nem csak család, kutya barátok is vagyunk

- A csapatépítők, karácsonyi party-k mindig nagyon jó hangulatúak

- Figyelünk, hogy jól érezd magad, így te is a munkára tudsz koncentrálni

- Időnként ingyen szendvicsek, promóciós termékek, masszázs lehetőség
Feladatok
- Symfony alapú portál tervezése és fejlesztése

- A Symfony alapokon működő rendszer üzemeltetése

- Adatok migrálása a legacy php portál rendszerből

- Ügyfelek webes megbízásainak fejlesztése
Előny
Varnish, Redis, Memcache, HTTP Cache
Webshop tapasztalat
Angol nyelvtudás
Teljes szöveg
Téged keresünk, ha szereted megosztani a szakmai érdekességeket, amikkel találkozol. Sajátodnak érzed, amit készítesz, és ötleteiddel hozzájárulsz az egész projekt sikeréhez. Szeretsz elmélyedni a feladatban, és megtalálod az egyensúlyt a fenntartható fejlesztés aknamezején.

Agilis csapatunk Linuxon, Docker fejlesztő környezetben, Symfony alapokkal, third-party vendorokkal és hatalmas lelkesedéssel építi integrált rendszerünket.

Rengeteg ötletünk és feladatunk van még, ezért egy ügyes fejlesztőt keresünk!

A csapatmunkát a Git mellett a jófej kollégák is segítik, akikkel néha összeülünk sörözni egyet, vagy kiszabadulunk egy szobából a céges csapatépítések mellett!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok