hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online Marketing Manager

Marketing / Média > Marketing manager

Dabasi központunkba Online Marketing Manager munkatársat keresünk
favourite
Cégnév
DIEGO Kft.
Teljes szöveg
FŐBB FELADATOK:
- Marketing tervek kivitelezése
- Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás
- Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése, frissítése,
- hírlevelek szerkesztése,
- statisztikák és prezentációk előkészítése
- Online reklámkampányok megtervezése, kivitelezése
- Franchise partnerekkel való kapcsolattartás és online marketing tanácsadás

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Magas szintű proaktivitás és online marketing affinitás
- Innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
- 1-3 éves szakmai tapasztalat – online marketing területen
- Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics, CMS, hírlevél szoftver, Google Adwords, Facebook Ads…)
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

ELŐNY:
- Lakberendezési affinitás, érdeklődés
- Webshopban szerzett tapasztalat
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
- Versenyképes jövedelem, ösztönző programok
- Fiatalos csapat, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos fejlődési lehetőség (haladó marketing továbbképzések)
- Online fejlesztésekben aktív közreműködés

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye