hirdetés

pr-munkatárs

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Gyere a FLOW PR-hez dolgozni! Várjuk jelentkezésed Magyarország egyik vezető ügynökségéhez.
favourite
Elvárások
- kiváló kommunikációs- és íráskészség
- magabiztos angol, írásban és szóban
- médiaismeret
- precizitás, önállóság
- jó problémamegoldó képesség
Feladatok
- ügyfélkapcsolat
- kreatív ötletelés
- sajtókapcsolati munka
- médiaelemzés
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
Teljes szöveg
Ha szeretnél kiváló szakemberré válni, akkor téged keresünk junior pozícióba. Jó fizetés, jó társaság és nemzetközi márkák széles portfoliója vár.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok