hirdetés

Account Director@Isobar

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Bírod a felelősséget? Tenderhajrában is mosolyogsz? Mindened az ügyfél elégedettsége, a végeredmény minősége? Rád várunk!
favourite
Cégnév
Isobar Budapest Zrt.
Elvárások
- Min. 6 év ügynökségi ügyfélkapcsolati tapasztalat
- Integrált kampányok ismerete
- Tárgyalóképes angol
- Remek prezentációs készség
- Önállóság
Feladatok
- 2-3 fős account csapat vezetése
- Stratégiai/operatív ügyfélkezelés
- Brief/ajánlat/prezentáció készítése, felügyelete
- Új üzleti lehetőségek feltárása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok