hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Az Innovative Solutions szakértő, izgalmas, brand aktivációs csapata tapasztalt Account Manager munkatársat keres kiemelt ügyfelei kiszolgálására.
favourite
Elvárások
Te vagy a mi emberünk, ha…
- a fejlődést keresed
- nem ijedsz meg a szabadságtól
- tudsz az ügyfél fejével gondolkodni
- magabiztosan beszélsz angolul
- elhivatott vagy a digitális, közösségi média iránt
Amit ajánlunk
- fiatalos csapat
- változatos projektek
- támogató vállalati kultúra
Feladatok
- ügyfélstratégia kidolgozása (FMCG, alkoholos ital, játék, stb.)
- regionális ügyfélkezelés
- aktivációs kampányok tervezése, előkészítése, kreatív koncepció megalkotása
- integrált digitális kampányok menedzsmentje
- digitális, közösségi média kampányok tervezése, menedzsmentje
- munkák hatékony lebonyolítása
- prezentációk
- árajánlatok készítése, büdzsékezelés
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok