hirdetés

Digital Marketing Manager-t keresünk!

Marketing / Média > Marketing manager

Lendületes, izgalmas, önálló munkára vágysz? Komfortosan érzed magad a digitális világban? Kreatív vagy? Akkor gyere hozzánk dolgozni!
favourite
Cégnév
Sió-Eckes Kft.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
A SIÓ-ECKES Kft. az Eckes-Granini Group tagja lendülettel teli
Munkatársat keres határozatlan időre marketing csapatába

Digital Marketing Manager
Pozícióba, Budapesti Irodánkba

Rád váró feladatok:

- A SIÓ, hohesC és granini márkák piaci pozíciójának fejlesztése Digitális eszközökön, illetve csatornákon keresztül
- Közreműködés a Digitális Stratégia kidolgozásában és annak folyamatos fejlesztése
- CRM és Közösségi Média programok kidolgozása, ügynökségen keresztül történő menedzselése
- Digitális kampányok tervezése valamint közvetlen és/vagy saleshouse-okon keresztüli vásárlása
- Digitális trendek nyomon követése, alkalmazása
- Fogyasztói magatartás trendjeinek kutatása, kiértékelése
- Szoros együttműködés a marketing csapattal integrált kommunikáció fejlesztésében, valamint ad-hoc promóciók, rendezvények és egyéb BTL aktivitások kidolgozásában
- Adminisztratív teendők

Te lehetsz a mi emberünk, ha:
- Budapesten vagy vonzáskörzetében laksz
- Felsőfokú közgazdasági vagy kommunikációs végzettséged van
- Legalább 2 év tapasztalattal rendelkezel a digitális marketing területén
- Magas szintű számítógépes ismereteid vannak
- Kiváló angol nyelvismereted van
- Projekt menedzsment tapasztalatod is van

Fontos még, hogy
- Dinamikus legyél és jól kezeld a stresszhelyzeteket
- Kiemelkedő munkabírással, jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezz
- ’B’ kategóriás jogosítvány is szükséges

Cégünk az eredményes munkáért vonzó juttatási csomagot, vállalati képzéseket, fejlődési lehetőséget kínál, a munkavégzéshez laptopot és mobiltelefont biztosít.

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 25.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok