Market entry / Piacra vezetés szakreferens (E.ON) MÁR NEM AKTUÁLIS

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Az E.ON Hungária Zrt. új munkatársat keres Marketing és kommunikáció csapatába Market entry / Piacra vezetés szakreferens pozícióba.
favourite
Cégnév
E.ON Hungária Zrt.
Elvárások
• felsőfokú végzettség (gazdasági)
• legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus
• WINDOWS és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
• B2 - tárgyalási szintű nyelvtudás
Feladatok
• felelős az üzleti szegmensek (B2B, B2C, B2M) új termékeinek, szolgáltatásainak piaci környezet és versenytárs felméréséért;
• a kommunikációs kampányok célszámainak és eredményeinek visszakövetése;
• termékfejlesztés, CI/CX és innovációs területekkel való kapcsolattartásér;
• E.ON SE domainekkel való kapcsolattartás;
• best practisek, piaci megoldások hazai adaptációjának felmérése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
• Jelentkezési hely: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad34137.html
• Jelentkezési határidő: szeptember 14.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok