hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing - marketingkommunikációs kiemelt operatív irányító (E.ON) MÁR NEM AKTUÁLIS

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Az E.ON Hungária Zrt. új munkatársat keres Marketing és kommunikáció csapatába Marketing - marketingkommunikációs kiemelt operatív irányító pozícióba.
favourite
Cégnév
E.ON Hungária Zrt.
Elvárások
• felsőfokú végzettség (gazdasági, marketing terület)
• marketing kommunikációs területen szerzett tudás és tapasztalat
• legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus (marketing vagy marketing kommunikációs)
• legalább 1 év csapat irányítói tapasztalat (vezetői tapasztalat)
• WINDOWS és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
• C1 - felsőfokú angol nyelvtudás
Feladatok
• felelős az összes üzleti szegmens marketing támogatásáért (B2B, B2C, B2M);
• a garázs és agile projektek marketing kommunikációs támogatása;
• az új és meglévő (core, non-core) termékek marketing és marketing kommunikációs éves stratégiájának és implementációs programjának kidolgozása;
• a piaci és versenytárselemzések;
• felelős a márkaépítésért, az ATL és BTL kampányokért, az ügyfél és project kommunikációért;
• termékfejlesztés és szakmai értékesítés támogatása;
• a marketing kommunikációs csatornák és eszközök kialakítása és fenntartása;
• az E.ON SE CMO projektekben való részvétel;
• riportok készítése, költségvetés tervezése, riportolása és betartása;
• az ügynökségekkel való munka koordinációja és kapacitásmanagement;
• irányítja és koordinálja a hozzá tartozó munkatársak munkáját, segíti a kollégák fejlődését és szakmai kibontakozását, az üzleti igények mentén kezeli az erőforrásokat és kapacitásokat
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
• Jelentkezési hely: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad34118.html
• Jelentkezési határidő: szeptember 14.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok