hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Vállalati kommunikációs kiemelt operatív irányító (E.ON) MÁR NEM AKTUÁLIS

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Az E.ON Hungária Zrt. új munkatársat keres Marketing és kommunikáció csapatába Vállalati kommunikációs kiemelt operatív irányító pozícióba.
favourite
Cégnév
E.ON Hungária Zrt.
Elvárások
• felsőfokú végzettség (gazdasági, kommunikációs területen)
• új médiacsatornák magabiztos használata, ismerete (digitális, közösségi)
• médiában vagy más hasonló funkcióban szerzett tudás és tapasztalat előnyt jelent
• legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus (kommunikációs)
• csapat irányítói tapasztalat (legalább 1 év vezetői tapasztalat)
• WINDOWS és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
• C1 - felsőfokú angol nyelvtudás
Feladatok
• vállalati reputáció mendezsmentjének stratégia alkotása, éves programterv kidolgozása, eredményességi mérőrendszer kidolgozása
• médiastratégia kialakítása
• belső kommunikációs stratégia és implementáció, a munkatársak tájékozottságának fenntartási programja
• a társadalmi felelősségvállalás terület stratégia alkotása és managementje, a fenntarthatósági jelentések és programok, a jótékonyság és a szponzoráció
• felelős az aktív médiakapcsolatok kialakításáért és naprakész kezeléséért, a vállalati témák médiában való képviseletéért, a média riportokért
• kríziskommunikáció, issue management, a kapcsolódó vezetői felkészítő és háttéranyagok összeállítása
• aktivizálási programok és a vállalati munkáltatói márka programjának támogatása
• szolgáltatások és termékek PR programjának kidolgozása, azok piaci szereplésének támogatása, üzleti kategória építés médiában
• rendezvények, kiadványok, digitális eszközök megszervezése és felügyelete
• felel a területhez tartozó munkatársak irányításáért, képzésükért és fejlesztési programjukért, a kapacitások megfelelő kezeléséért, a feladatok időbeni és minőségi elvégzéséért, a költségvetés felállításáért, betartásáért és a rendszeres pénzügyi jelentésekért
• feladata még az E.ON SE központi PR programjainak lebonyolítása, riportok készítéséért és a releváns ügynökségekkel való együttműködés
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
• Jelentkezési hely: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad34127.html
• Jelentkezési határidő: szeptember 14.
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok