hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digitális belső kommunikációs területi referens (E.ON) MÁR NEM AKTUÁLIS

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Az E.ON Hungária Zrt. új munkatársat keres Marketing és kommunikáció csapatába Digitális belső kommunikációs területi referens pozícióba.
favourite
Cégnév
E.ON Hungária Zrt.
Elvárások
• felsőfokú végzettség (kommunikáció)
• 3 év kommunikációs szakmában eltöltött gyakorlat
• tapasztalat PR és közösségi média kommunikációban
• aktív, középszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés
• B2 - tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás,írásban és szóban
• szövegírás: a magyar nyelv helyes és magas szintű használata
Feladatok
• a vállalat digitális belső kommunikációs csatornáinak (Connect, social media és intranet) felületeinek adminisztrációja
• tartalomfejlesztés a belső kommunikációs digitális csatornákra: kép, szöveg, videó
• belső közösségi média menedzsment
• a belső közösségi csatorna használatára vonatkozó tananyagok, tutorial-ok összeállítása, a központi anyagok adaptálása magyar nyelvre
• a belső közösségi média használatának átadása, tanítása munkatársak számára személyes vagy digitális (Lync) formában
• kapcsolattartás az E.ON Hungária csoport szakterületeivel
• kapcsolattartás az anyavállalat esseni központjában dolgozókkal, külföldi kollégákkal
• részvétel az intranet tartalmainak belső közösségi médiára való migrálásában
• tevékenységek folyamatos riportolása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
• Jelentkezési hely: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad34142.html
• Jelentkezési határidő: szeptember 14.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok