hirdetés

Junior szerkesztő

Marketing / Média > Lap- és könyvkiadás

A HG Media csapata custom publishing kiadványai készítéséhez keres főállású junior szerkesztőt
favourite
Elvárások
2-3 éves újságírói tapasztalat
1-2 éves szerkesztői/rovatvezetői gyakorlat
Jó helyesírás
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Erős time management, rendszerszemlélet és kimagasló precizitás
Bölcsész/nyelvszakos végzettség, ügyfélkapcsolati tapasztalat és értés szintű német nyelvtudás előnyt jelenthet
Amit ajánlunk
Stabil piaci pozícióval bíró munkáltatói háttér
Szerkesztőségi és ügynökségi feladatkörök párhuzamos gyakorlása
Változatos témakörökben készülő magazinok és egyéb kiadványok
Kifejezetten gyors fejlődési lehetőség
Nyitottság, fogadókészség a jó ötletek megvalósítására
Rövid idő elteltével önállóan vezetett projekt
Feladatok
Főszerkesztő munkájának támogatása a magazingyártás valamennyi szerkesztőségi munkafolyamatában a laptervezéstől a kivitelezésen, a különböző részlegekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartáson át az adminisztrációig. A munka több párhuzamosan futó, hazai és nemzetközi ügyfelek számára egyaránt (olykor idegen nyelveken) készített kiadványt foglal magában.
Fényképes önéletrajzzal, referenciával és bérigény megjelöléssel.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok