hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Sales asszisztens

Marketing / Média > Értékesítés, account

Segíts értékesíteni hazánk vezető véleményvezéreinek tartalmait! Jelentkezz a Star Network-höz és légy az értékesítő csapatunk tagja, mint asszisztens
favourite
Cégnév
Star Network Influencer Ügynökség
Elvárások
- Online marketing irányultság
- Precíz munkavégzés
- Angol nyelv ismerete (valós tudás, nem papír kell)
- MS Office (Word, Excel, Power Point) erős felhasználói szintű ismerete
- Alapszintű képszerkesztői ismeret
- Jó kommunikációs képesség
Feladatok
- Árajánlatok előkészítése
- Kreatív kutatómunka
- Az értékesítés adminisztratív támogatása
- Szerződések előkészítése
- Időpont egyeztetés potenciális hirdetőkkel, tárgyalásokon való részvétel
- Esettanulmányok készítésének támogatása
- Expokon, konferenciákon való részvételünk támogatása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok