hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

SENIOR ACCOUNTOT keres a BISTRO!

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A Bistro Reklámügynökség tapasztalt SENIOR ACCOUNT MANAGERT keres!
favourite
Cégnév
Bistro Reklámügynökség Kft.
Elvárások
• minimum 3-5 éves ügynökségi munkatapasztalat
• szakirányú végzettség
• kitűnő prezentációs és kommunikációs képesség
• jó szervező és problémamegoldó készség
• aktív, tárgyalóképes angol
Amit ajánlunk
• versenyképes fizetés
• fiatalos, professzionális csapat
• kihívásokkal teli feladatok magyar és nemzetközi márkákon
• folyamatos fejlődési lehetőség
Feladatok
• ATL és BTL kampányok teljes körű koordinációja
• prezentációs anyagok összeállítása
• magas színvonalú ügyfél-kommunikáció
• projektadminisztráció
Előny
• dohányipari és nemzetközi ügyfeleken szerzett tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok