hirdetés

PR project managert keresünk!

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Ha jártas vagy a PR-ben és hiszed, hogy az újságírókhoz digitális út is vezet, akkor gyere, csatlakozz a ComLabhez!
favourite
Cégnév
ComLab Kft.
Elvárások
• felsőfokú végzettség
• 1-3 év releváns tapasztalat
• tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• önállóság
• jártasság az ügyfél- és projekt menedzsmentben
• az aktuális kommunikációs és digitális trendek követése
• PR vezérelt kampányok kivitelezése
• Élő sajtó- és blogger kapcsolatok
• Kiváló íráskészség és üzleti gondolkodás
• Az aktuális kommunikációs trendek követése és gyakorlatba átültetése
Amit ajánlunk
• Fejlődési és előmeneteli lehetőséget
• Versenyképes fizetést + egyéb juttatásokat egyéni teljesítmény alapján
• Lendületes csapatban sok szakmai kihívást nemzetközi márkákon
• Aktív részvételt stratégiai tervezési folyamatokban és kreatív ötletelésekben
• Napos és tágas irodát a Móricztól néhány percre
• aktív részvételt stratégiai tervezési folyamatokban és kreatív ötletelésekben
változatosságot mind feladatokban, mind ügyfelekben
Előny
ügynökségi tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok