hirdetés

Senior piackutató

Marketing / Média > Piackutatás

Jól ismered a piackutatás minden zeg-zugát? Képes vagy a száraz adatokból érdekes történeteket létrehozni? Akkor nálunk a helyed!
favourite
Cégnév
MEC Hungary
Elvárások
• minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
• elkötelezettség; megbízhatóság
• felelősségteljes, önálló munkavégzés; együttműködési készség; precizitás
• az adatok mögötti összefüggések feltárásának képessége
• megbízható felhasználói szintű MS Office ismeretek
• jó kommunikációs készség
• középfokú angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
• karrierlehetőség Magyarország egyik vezető médiaügynökségénél
• kommunikációs stratégia kialakításában való részvétel, változatos ügyfélkörre
• tréningek, szakmai fejlődés támogatása
• dinamikus, fiatalos csapat
• kellemes munkakörülmények
• versenyképes jövedelem, kiemelkedő juttatási csomag
Feladatok
• adatelemzés, mely során a számokból történet születik
• primer kutatás, elemzés készítése brieftől a tanulmányig:
• kvalitatív kutatások (fókuszcsoport) esetén: guide írás, moderálás, elemzés, prezentálás, tanácsadás
• kvantitatív kutatások esetén: kérdőív írás, adatelemzés, következtetések levonása, tanulmányírás, prezentálás, tanácsadás
Előny
• érdeklődés a médiapiaci-, reklámpiaci- és márka/fogyasztó kutatások iránt
• szakirányú végzettség
• kutatás és elemzés fókuszú szoftverek ismerete (SPSS)
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok