hirdetés

Copywriter

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Jól bánsz a szavakkal és "kreatív" a középső neved? Jelentkezz nyitott copywriter pozíciónkra!
favourite
Elvárások
- Minimum 3 év reklámszövegírói tapasztalat
- Magasfokú érzékenység a verbális kultúra iránt
- Széleskörű szókincsbázis
- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Gyors és megbízható munkavégzés
- Proaktív alkotószellem
- Folyamatos fejlődési és tanulási hajlandóság
- Stratégiai, kreatív, ügyfél- és megoldásorientált látásmód
- Pozitív személyiség, jó csapatjátékos
- Határidők pontos betartása
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés
- Innovatív, professzionális, folyamatosan fejlődő szakmai környezet
- Inspiratív, perfekcionista, szórakoztató csapat
Feladatok
- Részvétel kampányok stratégiai tervezésében
- Kampánykoncepciók megalkotása
- A kampányok kreatív elemeinek szöveges kidolgozása
- Prezentációs anyagok előkészítése, prezentációs szövegek megfogalmazása
- Korrektúrázási feladatok
- Ad-hoc projektek gyors és hatékony megvalósítása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok