hirdetés

Marketingkommunikációs osztályvezető

Marketing / Média > Egyéb

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság megüresedett munkakörbe, határozatlan időre marketingkommunikációs osztályvezető munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Elvárások
• marketing szakirányú felsőfokú végzettség;
• legalább 7 év releváns tapasztalat marketingterületen;
• a hagyományos és a modern online megoldások és az újmédia kiváló ismerete;
• digitális kampányok lebonyolításában való jártasság;
• vezetői ismeretek és tapasztalat;
• kiváló fogalmazói és koordináló képesség;
• legalább középfokú angolnyelv-tudás;
• képesség párhuzamosan több projektben dolgozni;
• magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.
Feladatok
• közreműködés a marketingstratégia kialakításában és megvalósításában, a marketingkommunikációs osztály napi munkájának irányítása;
• integrált off- és online ügyfél- és fogyasztói kampányok tervezése és a végrehajtás koordinálása, nyomon követése;
• teljeskörű arculat, web és ATL menedzsment;
• a marketingköltségek felügyelete;
• új interaktív, digitális eszközök, alkalmazások bevezetése a hatósági tevékenységbe;
• a hatóság munkájának mélyreható megismerése, és intenzív szakmai kapcsolattartás a szakterületekkel;
• témamenedzsment;
• munkatársak motiválása, vezetése;
• versenytársfigyelés nemzetközi viszonylatban.
Előny
• nagyvállalati környezetben vagy ügynökségi pozícióban, főként szolgáltatási szektorban szerezte marketingtapasztalatát;
• nem a pozíció fontos számára, hanem az ügy szeretete;
• megbízható, következetes és alapos;
• megoldásközpontú;
• nagyban terhelhető;
• elhivatott, emberszerető;
• proaktív és kreatív.
A pályázati anyaghoz csatolandó:

• fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz;
• motivációs levél.

Ha ez a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, akkor kattintson az alábbi linkre:

Jelentkezés az NMHH által meghirdetett álláslehetőségre
Az elektronikus űrlapot értelemszerűen töltse ki. A „Pozíció és bérigény megjelölése” szakasznál jelölje be a „Marketingkommunikációs osztályvezető” sor melletti négyzetet.

A jelentkezési határidő: 2017. július 23.

A jelentkezéseket a benyújtási határidő után egy hónapon belül elbíráljuk.

A munkakör a kiválasztási folyamat után azonnal betölthető. Felhívjuk figyelmét, hogy csak azokat a pályázókat áll módunkban személyesen is meghallgatni, akik képzettségük, ismereteik és szakmai tapasztalataik alapján elképzeléseinknek mindenben megfelelnek.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok