hirdetés

Médiavásárló

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Vezető média- és kommunikációs ügynökségünk médiavásárlót keres. Ügynökségi tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
favourite
Cégnév
MEC Hungary
Elvárások
• MS Excel és Outlook programok magas szintű ismerete
• középfokú angol nyelvtudás
• önálló munkavégzés
• gyors, precíz, felelősségteljes hozzáállás
• kiváló problémamegoldó és logikai készség
• nyitott, gyorsan tanuló személyiség
Amit ajánlunk
• folyamatos fejlődési/karrier lehetőség
• versenyképes fizetés
• kiemelkedő cafeteria csomag
• fiatalos munkakörnyezet
Feladatok
• integrált kampányok vásárlása, követése és utóértékelése
• TV kampányok teljesülésének követése, saját is iparági szoftverek segítségével
• pénzügyi rendszer médiaoldali adminisztrációja
• alvállalkozó partnerekkel napi szintű kapcsolattartás (pl. médiacégek, gyártók, kreatív ügynökségek)
• ajánlatok összeállításában és kampányok előkészítésében való aktív részvétel
• kimutatások, elemzések, adatbázisok készítése
Előny
• marketing/közgazdász végzettség
• médiaügynökségi tapasztalat
• alapvető médiamutatók ismerete
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok