hirdetés

Account Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Mosolygós, talpraesett és szorgalmas munkatársat keresünk Account Manager pozícióba.
favourite
Elvárások
- Minimun 3 év ügynökségi munkatapasztalat
- Online és offline vizuális kommunikációs trendek naprakész ismerete
- Gyors és megbízható munkavégzés
- Rutinos projektmenedzsment
- Precizitás, igényes és felelősségteljes munkamorál
- Jó problémamegoldó-képesség
- Stratégiai és ügyfélorientált látásmód
- Pozitív személyiség, jó csapatjátékos
- Határidők pontos betartása
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés
- Innovatív, professzionális, folyamatosan fejlődő szakmai környezet
- Inspiratív, perfekcionista, szórakoztató csapat
Feladatok
- Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel, alvállalkozókkal
- Kampányok teljeskörű, hatékony projektmenedzsmentje
- Ad-hoc projektek gyors és hatékony megvalósítása
- A kreatív csapat koordinálása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok