hirdetés

Senior Social Media Manager

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Az Év Ügynöksége díjjal többszörösen jutalmazott Uniomedia munkatársat keres csapatába!
favourite
Cégnév
Uniomedia Communications
Elvárások
3-4 éves gyakorlat SM-kampányok tervezésében, végrehajtásában
stratégiai gondolkodás, az új SM trendek ismerete, innovatív szemlélet
felsőfokú, de min. középfokú, aktív angol nyelvismeret
Amit ajánlunk
inspiráló környezet, fejlődési lehetőség az ország vezető PR ügynökségénél
változatos projektek, széles ügyfélkör
dinamikus csapat, támogató légkör
Feladatok
SM kampányok tervezése, kivitelezése
projektkoordináció
ügyfélkapcsolatok
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok