hirdetés

Group Account Director

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Csatlakozz Magyarország piacvezető integrált kommunikációs ügynökségéhez!
favourite
Elvárások
felsőfokú végzettség,
min. 3 éves ügynökségi tapasztalat,
csapaton belüli munkavégzésre való kiemelkedő képesség,
magabiztos és határozott fellépés, jó kommunikatív készség,
proaktív gondolkodásmód,
magabiztos számítógépes ismeretek,
aktív angol nyelvtudás,
projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
Izgalmas, változatos és kihívásokkal teli projektek
Nálunk soha nem fogsz unatkozni!
Versenyképes fizetés, bónusz és fizetésemelési rendszer
Feladatok
tanácsadói csoport ajánlati, szerződési és megrendelési folyamatainak felügyelete,
tanácsadói csoport projektjeinek folyamatmenedzsmentje feletti felügyelet,
tanácsadói csoport pr szövegírási feladatainak vezetése,
ügyfélcsoporthoz kapcsolódó szakmai tudás- és hálózatépítés vezetése
Előny
kommunikációs stratégia és akcióterv megalkotásában és végrehajtásában szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési tapasztalattal
vezetői tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok