hirdetés

Corporate & MICE sales manager - Szallodak.hu

Értékesítés > Értékesítési manager

Proaktív sales managert keresünk működő, céges kapcsolatrendszerrel.
favourite
Cégnév
Szallodak.hu / Cegeshelyszinek.hu
Elvárások
- Működő céges kapcsolatrendszer
- Erős értékesítői véna
- Jó kommunikációs készség
- Proaktív, dinamikus, nagy munkabírású személyiség
- Angol nyelvtudás
- Rendezvényhelyszínek/szállodák alapfokú ismerete
Amit ajánlunk
- Versenyképes bérezés értékesítés-ösztönző csomaggal
- A+ kategóriás munkahely
- Külföldi üzleti utazások lehetősége
- Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
- Önálló és jól mérhető munkavégzés
Feladatok
- Új céges megrendelők akvirálása az alábbi területekre: rendezvények, tréningek, szállodai szobafoglalások, incentive utazások
- Key account kezelés
Fényképes önéletrajzokat az elvárásaink biztosítása mellett az alapfizetés megjelölésével várjuk. A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok