hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Csatlakozz Senior PR tanácsadóként nemzetközi ügynökségünkhöz!

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Ha szenvedélyed a kommunikáció, kiválóan írsz és beszélsz angolul, széleskörű médiakapcsolatokkal rendelkezel, a Graylingnél a helyed!
favourite
Cégnév
Grayling Hungary Kft.
Elvárások
- felsőfokú szakirányú végzettség
- felsőfokú angol nyelvtudás
- 4-5 év ügynökségi vagy ügyféloldali tapasztalat
- hagyományos és közösségi médiatapasztalat
Amit ajánlunk
- nemzetközi ügyfélkör
- integrált kommunikációs kampányok
- változatos feladatok
- folyamatos szakmai fejlődés
- fiatal, támogató csapat
- modern munkakörnyezet Budapest belvárosában
- versenyképes fizetés
- hosszú távú karrierlehetőség
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok