hirdetés

Project manager a Lampyonnál

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Gondolkodótársunkat keressük, aki érzékeny az IT világra, az újításokra! Ha új területek meghódítása a cél, várunk!
favourite
Elvárások
• digitális ügynökségi tapasztalat
• önállóság

Amit ajánlunk
• kellemes, modern munkakörnyezet
• valódi elismerések
• bónusz
• izgalmas projektek
• stabil ügyfelek világszerte

Feladatok
• a beérkezett fejlesztési briefek értelmezése
• kérdések megfogalmazása az Ügyfél felé, akár több körben
• személyes részvétel ügyfél megbeszéléseken
• ügyfél megbeszélések szakmai előkészítése, felkészülés és felkészítés
• a kapott információk alapján a briefek pontosítása
• információk folyamatos elemzése, továbbítása Ügyfél és a csapat felé
• a munkaóra becslések összehangolása, szükség esetén felülbírálata, döntés a végleges óraszámokról
• feladat részletes specifikálása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok