hirdetés

Digitális account managert keresünk!

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Jártas vagy a digitális kommunikációban? Csatlakozz ügynökségünkhöz és dolgozz nemzetközi márkákon!
favourite
Elvárások
• felsőfokú végzettség
• 2-4 év releváns tapasztalat
• tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• ÖNÁLLÓSÁG
• proaktív, magas szintű ügyfélmenedzsment
• az aktuális kommunikációs és digitális trendek követése
Amit ajánlunk
• tervezhető karriert és előremeneteli lehetőséget
• versenyképes fizetést + egyéb juttatásokat egyéni teljesítmény alapján
• lendületes csapatban sok szakmai kihívást nemzetközi márkákon
• aktív részvételt stratégiai tervezési folyamatokban és kreatív ötletelésekben
változatosságot mind feladatokban, mind ügyfelekben
• napos és tágas irodát a Móricztól néhány percre
Feladatok
• integrált kampányok megtervezésében és kivitelezésében való részvétel
• social media felületek, weboldalak üzemeltetése, tartalomgyártás
• grafikusok, fejlesztők, egyéb specialisták munkájának koordinációja
• grafikai és fejlesztői briefek, webanalitikai elemzések, riportok készítése
Előny
• ügynökségi tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok