hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

BTL/DTP Account Managert keresünk!

Marketing / Média > Marketing manager

A Team Red, nemzetközi ügyfelekkel rendelkező, többszörösen díjnyertes reklámügynökség BTL/DTP Account Managert keres.
favourite
Cégnév
Team Red Kft.
Elvárások
legalább 2 éves ügynökségi tapasztalat integrált projekteken / digitális kampányok projekt menedzsmentjében szerzett jártasság / angol nyelvtudás / proaktív hozzáállás / alapos, figyelmes munkavégzés / lendületes, pozitív személyiség.

Amit ajánlunk
fejlődési lehetőség két nagy márkán és integrált projekteken / profi és tapasztalt csapat, akiktől érdemes tanulni / versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér
Feladatok
• az ügynökségi studió munkáinak ko-ordinálása
• a határidők betartása
• az ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás
• adminisztráció
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok