hirdetés

Médiaértékesítőt keresünk a Borshoz már nem aktuális

Marketing / Média > Értékesítés, account

Értékesítő csapatunkba munkatársat keresünk a Bors napilap és a Borsonline felületeinek értékesítésére...
favourite
Cégnév
Lapcom Kiadó Zrt.
Elvárások
• minimum középfokú végzettség
• kiváló kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
• kereskedelmi és értékesítési tapasztalat, elsősorban a média és szolgáltatás területén
• elemzőkészség, komplex látásmód
• alapfokú számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
• önállóság, pontosság, megbízhatóság
Amit ajánlunk
• alapbér+teljesítményarányos juttatás
• erős szakmai támogatás
• felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
• tréningek, szakmai továbbképzések
• biztos nagyvállalati háttér, kiváló munkakörülmények
Feladatok
• új hirdető ügyfelek megkeresése a nyomtatott és online kiadványainkhoz
• kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• hirdetési felületek értékesítése
• hirdetési árbevétel maximalizálása
• folyamatos kapcsolattartás a hirdetőpartnerekkel, azok teljes körű kiszolgálása, hirdetési tanácsadás
• adatszolgáltatás, a hirdetésekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok