hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digital Analytics Expert

Marketing / Média > Egyéb

A CRANE dinamikusan bővülő csapatába, digitális területre keressük új munkatársunkat, legalább 5 év ügynökségi tapasztalattal.
favourite
Cégnév
CRANE
Teljes szöveg
Elvárásaink:
• 5 év tapasztalat digitális ügynökségi vagy médiaügynökségi területen.
• 3 év tapasztalat Google Analytics és/vagy Adobe Analytics esetében.
• Weboldalcímkézésben szerzett gyakorlat, Google Tag Manager és/vagy Adobe DTM ismerete.
• Webanalitikai területen szerzett tapasztalat, különösen többcsatornás kampányelemezések tekintetében.
• Magas szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt).

Feladataid közé tartozik majd:
• Kampánykövetési és reporting koncepciók önálló kidolgozása, az ügyféligények ismeretében a szükséges KPI-ok felállítása.
• Webanalitika, többcsatornás elemzések.
• Facebook, Youtube, LinkedIn kampányadatok kiértékelése, elemzése.
• API hívásokban a megfelelő metrikák és dimenziók összeállítása.

Előnyt jelent:
• Alapvető adatbázis-kezelési ismeretek.
• Google Adwords ismerete.
• Adatvizualizációs eszközök ismerete (Power BI, Tableau stb.).
• Excel magas szintű ismerete.

Amit kínálunk:
• Támogató környezetben, csapatban, de önállóan dolgozhatsz.
• Új szakmai tapasztalatokat szerezhetsz nemzetközi ügyfelek kampányain.
• Főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel várunk.
• Fizetés megegyezés szerint.

Adatkezelési tájékoztató: http://crane.hu/karrier/

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok