hirdetés

Marketing- és eventvezető

Marketing / Média > Marketing manager

A 90.9 Jazzy és a Klasszik Rádió 92.1 budapesti prémium rádiók teljes körű kommunikációs feladataihoz marketingvezetőt keresünk.
favourite
Elvárások
Min. 5 éves marketing területen szerzett tapasztalat
Médiakapcsolatok
Rendezvényszervezői tapasztalat
Social media gyakorlati ismeretek előny
Feladatok
Éves ATL és BTL marketingstratégia, rendezvénykoncepció kidolgozása;
Értékesítési stratégiának megfelelő kreatív kommunikációs ötletek tervezése;
Média együttműködések menedzselése;
Rendezvényszervező munkájának irányítása
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok