hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Junior Content Production Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Webes tartalomgyártással és -szerkesztéssel foglalkozó, fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapatunkba keresünk Content Production Managert.
favourite
Cégnév
Isobar Budapest Zrt.
Elvárások
Minimum 1 év releváns területen szerzett munkatapasztalat (online, ügynökség, projekt menedzsment, tartalomgyártás...)
Angol nyelv magabiztos használata legalább írásban
Jól bírod a repetitív feladatokat
Feladatok
Folyamatos tartalomgyártási munkákat és kisebb projekteket irányítasz
Kapcsolatot tartasz az ügyfél képviselőivel operatív szinten
Részletek: http://www.isobar.com/hu/en/working-at-isobar/jobs/junior-account-executive-content-production/
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok