hirdetés

Grafikus, tördelőt keresünk

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Vezetõ hetilap nagy gyakorlattal rendelkezõ kollégát keres, kreatív tördelõi csapatának bõvítéséhez.
favourite
Elvárások
- Tördelő programok magas szintű ismerete macintosh környezetben: Adobe programcsalád (Photoshop, Illustrator, InDesign)
- Nyomdai előkészítésben való jártasság
- Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel) és szakirányú végzettség
- Kreatív látásmód
Feladatok
- Hetilap, magazin és könyvek tördelése, képszerkesztés
- A kiadványokban és a weboldalon megjelenő hirdetések készítése
- Nyomdai előkészítés, nyomdával kapcsolattartás
Előny
Magazin, újság tördelés területén szerzett gyakorlat.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés