hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

DTP operátort keresünk! Megtaláltuk?

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Egyre több a munkánk, most mit csináljunk? Ha tudod a választ, csatlakozz a Bang Bang csapatához!
favourite
Cégnév
Bang Bang Reklámügynökség
Elvárások
Legalább 2 év operátori tapasztalat
Photoshop, InDesign, Illustrator álmodból felkeltve is
Pontos, ügyes, gyors munka, hogy több idő maradjon a pihenésre
Amit ajánlunk
Változatos munka
Korrekt fizetés
Hosszú távú, tervezhető karrier
Belvárosi iroda a Nyugatinál
Feladatok
Online és offline anyagok szerkesztése, nyomdai előkészítése
Időnként egyszerűbb tervezési feladatok, hogy a szépérzéked is megmutathasd
HTML ismerete előny
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok