hirdetés

Senior project manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Bővülne a csapatunk! Dolgozz az Umbrellában filmes és content projekteken!
favourite
Elvárások
Jelentkezz, ha van 4-5 éves tapasztalatod reklámügynökségi client service területen, és jól megy az angol.
Amit ajánlunk
- izgi magyar és nemzetközi projektek
- jófej kollégák
- versenyképes fizetés
- inspiratív környezet
- sok-sok kutya az irodában
Feladatok
- gyártás és utómunka projektek menedzselése
- ügynökségekkel való közös munka
- házon belüli projekt koordináció
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok