hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online Kampánymenedzsert Keresünk!

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

Ha szeretnél egy nemzetközi cégnél a világ legfejletteb online marketing technológiáival dolgozni a Corvin Plázában lévő irodánkban olvass tovább!
favourite
Cégnév
Tailwind EMEA Ltd.
Teljes szöveg
Olyan embert keresünk aki:
- Sizmek, Google, Adverticum, Gemius adserverek valamelyikének kezelésében van tapasztalata
- Vagy PPC területen rendelkezik tapasztalattal
- Vagy érdeklődik az Online marketing iránt, esetleg dolgozott is 1-2 évet ilyen területen.
- Jól tud excelt kezelni
- Beszél angolul
- Van felsõfokú végzettsége

Mit nyújtunk?
- A karrieredhez elérhető legértékesebb nemzetközi tudást
- Prémium munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés
- Multikultúrális céges környezet

Ha magadra ismertél, jelentkezz az alábbi linken!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok