hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikus munkatársat keresünk

Marketing / Média > Lap- és könyvkiadás

Budapesti székhelyű kiadó magas színvonalú kiadványai készítéséhez keres gyakorlattal rendelkező tervezőszerkesztőt Mac-es környezetbe
favourite
Elvárások
5 év szakmai tapasztalat print média területén
Kreatív személyiség, jó kommunikációs készség
A trendeknek megfelelő stílusérzék, precíz, önálló munkavégzés
Hatékony munkaszervezés, feszes határidőkhöz való alkalmazkodás
Adobe programcsalád (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat) magas fokú ismerete
Amit ajánlunk
Stabil piaci pozícióval bíró munkáltatói háttér
Izgalmas, kihívásokban gazdag projektek
Feladatok
Nemzetközi és hazai ügyfélkör kiadványainak tervezése, tördelése, nyomdai előkészítése
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok