hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikus/Operátor

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A Lampyon alkotóműhelye változatos feladatokkal, online munkákkal várja precíz és magas technikai tudású új Multimedia Designer/Operator tagját.
favourite
Cégnév
Lampyon
Elvárások
- Adobe Illustrator, Photoshop, After Effects ismerete
- min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
Feladatok
- online kampányok elemeinek kivitelezése
- animált és interaktív hirdetések készítése
- prezentációk készítése
- videók, animációk szerkesztése
- egyeztetés, szoros együttműködés a grafikusokkal, fejlesztőkkel
Előny
- HTML5, mobil banner készítésben szerzett tapasztalat (Adobe Animate)
- 3ds max vagy más 3d program ismerete (animációs tapasztalat)
- PPT és Prezi.com tapasztalat
- print anyagok tervezésében szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Ha Te is úgy gondolod, hogy a 0,99 px az NEM 1 px, és csak akkor mondod egy feladatra, hogy megoldhatatlan, ha már legalább kétszer nekifutottál, akkor hasonlóan gondolkozol, mint mi… és ez néha többet számít nekünk, mint a rutin.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok