hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Account Managert keresünk!

Marketing / Média > Egyéb

Ha egyszerűen nem ismersz lehetetlent és inspirálnak a nemzetközi ügyfelek, akkor a Republic Group-nál a helyed!
favourite
Cégnév
Republic Group
Elvárások
ELVÁRÁSOK:
• Legalább 3+ év reklámügynökségi gyakorlat, lehetőleg multinacionális ügyfélen,
• ügyfélközpontúság,
• megbízható projektvezetési készség,
• jó kapcsolatteremtő- és szervező képesség,
• munkabírás, terhelhetőség, jó problémamegoldó készség,
• felsőfokú végzettség,
Amit ajánlunk
AMIT KÍNÁLUNK:
Fejlődési lehetőség, fiatalos, lelkes csapat, széles ügyfélportfólió, inspiráló kulturális közeg, belvárosi iroda.
Feladatok
FŐBB FELADATOK:
• kampány fejlesztések koordinációja,
• kapcsolattartás az ügyfelekkel,
• napi együttműködés a kreatív, az online és a produkciós csapattal,
• projekt timing felállítása és betartatása.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok