hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Copywriter, írj nekünk!

Marketing / Média > Egyéb

A Tricky Communications online tapasztalattal rendelkező kreatív szövegírót keres bővülő csapatába!
favourite
Elvárások
Minimum 2 év szakmai tapasztalat
Online referenciák
Kreatív, friss, önálló gondolatok
Aktuális reklám- és social trendek ismerete
Jó prezentációs készség
Amit ajánlunk
Izgalmas hazai és nemzetközi márkák (Nespresso, Gyermelyi, Arena Plaza, Nikon, Generali és még sokan mások)
Versenyképes fizetés
Fiatal csapat, jó hangulat
Budai iroda
Feladatok
Márkastratégiák és kampány koncepciók kitalálása
Reklámanyagok és appok szövegezése
Social feladatok ellátása
PR anyagok megírása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok