hirdetés

Designer, grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Főállású designert, grafikust keresünk.
favourite
Elvárások
Olyan embert keresünk, aki hosszútávon gondolkozik, megbízható, pontos és magabiztosan használja ezeket: Photoshop, Illustrator, InDesign.

Lehetsz pályakezdő is, de nyomdakész anyagot tudj csinálni. Online tapasztalat előny, de nem feltétel, inkább legyél megbízható és jó fej.

Feladatok
Leginkább print anyagok POS, arculat, csomagolás, hirdetés... tervezése, mutálása.

Angolul tudj e-mailt írni.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok