hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Médiacég sales managert keres

Értékesítés > Értékesítési manager

Kreatív, dinamikus, jó kommunikációs képességgel rendelkező sales munkatársat keres a Marketing&Media Group.
favourite
Teljes szöveg
Budapesti MÉDIACÉG sales tapasztalattal bíró, kreatív, dinamikus jó kommunikációs képességű munkatársat keres.
Ha szeretsz jó hangulatban dolgozni és bírod a pörgést, jelentkezz!

FELADATOK:
Magazin és online termékeink esetében meglévő ügyfélkör kezelése
Potenciális ügyfelek teljes körű tájékoztatása termékeinkről, szolgáltatási területeinkről
Új partnerek felkutatása
Tárgyalások megszervezése, előkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Sales munkakörben szerzett minimum 1–3 éves tapasztalat
Kiváló kommunikációs és csoportmunkakészség
Online/offline médiapiac és termékek ismerete
Lelkes, agilis, talpraesett, siker- és ügyfélorientált

AMIT KÍNÁLUNK:
Hosszú távú, biztos munkahely
Kiemelkedő díjazás, fix és teljesítményarányos bérezés
Folyamatos fejlődési lehetőség
Dinamikus légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye megjelölésével a linda.lazar@marketingmedia e-mail címre 2017. 02. 25-ig.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok