hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Stratégiai tanácsadó

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Erős stratégiai fókuszú, integrált kommunikációval foglalkozó ügynökségünk motivált és ötletekkel teli stratégiai tanácsadót keres.
favourite
Elvárások
• Kommunikáció / marketing tanulmányok (felsőfokú végzettség)
• Legalább 2 éves releváns tapasztalat ezeken a területeken
• Prezentációs készség
• Íráskészség
• Proaktivitás
• Integrált szemlélet
• Piaci trendek, kommunikációs eszközök ismerete
Amit ajánlunk
• Versenyképes fizetés, kiemelkedő juttatások
• Hazai és nemzetközi ügyfelek
• Kreativitás és kihívások
Feladatok
• A portfólióban szereplő ügyfelek kommunikációs stratégiáinak tervezése
• Stratégiai tervek prezentálása
Előny
• Államigazgatási és közigazgatási területen szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok