hirdetés

Grafikust keresünk

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Reklámügynökségünk digitális részlegére keresünk olyan grafikust, aki otthon van a digitális reklámok és a közösségi kommunikációs felületek világában
favourite
Teljes szöveg
Elvárások:
- grafikusi végzettség
- minimum 1-2 éves tapasztalat
- Photoshop magas szintű ismerete
- digitális és közösségi kreatívok gyártásában szerzett tapasztalat

Feladatok:
- Ügyfelek aktív és teljes körű social kommunikációjának kreatív, grafikai támogatása.
- Digitális és social kampány anyagok gyártásában való részvétel.
- Projekt alapú részvétel egyéb online grafikai feladatokban.

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok