hirdetés

Group Account Director

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Magyarország piacvezető integrált kommunikációs ügynöksége Group Account Directort keres!
favourite
Elvárások
felsőfokú végzettség,
min. 3 éves ügynökségi tapasztalat,
csapaton belüli munkavégzésre való kiemelkedő képesség,
magabiztos és határozott fellépés, jó kommunikatív készség,
proaktív gondolkodásmód,
magabiztos számítógépes ismeretek,
aktív angol nyelvtudás,
projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
Izgalmas, változatos és kihívásokkal teli projektek
Versenyképes fizetés és egyéb juttatási rendszer
fiatalos, pörgős csapat
Feladatok
tanácsadói csoport ajánlati, szerződési és megrendelési folyamatainak felügyelete,
tanácsadói csoport projektjeinek folyamatmenedzsmentje feletti felügyelet,
tanácsadói csoport pr szövegírási feladatainak vezetése,

ügyfélcsoporthoz kapcsolódó szakmai tudás- és hálózatépítés vezetése.
Előny
vezetői tapasztalat
kommunikációs stratégia és akcióterv megalkotásában és végrehajtásában szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési tapasztalattal
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok